Головна / Новини / Суспільство / Учень КЗСМО «Музична школа № 6» зайняв призове місце у фестивалі-конкурсі
Учень КЗСМО «Музична школа № 6» зайняв призове місце у фестивалі-конкурсі
Вітаємо учня КЗСМО «Музична школа № 6» КМР - Гафарова Даниїла з зайнятим 3 місцем у Х Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Гармонія» 2021рік. Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!!!!
![](assets/images/slider/166857338_2881506032132638_7651028511230521363_o.jpg)