Головна / Оголошення / Шановні мешканці Інгулецького району!

Шановні мешканці Інгулецького району!

 На період карантину серед замовників послуг відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Інгулецької районної у місті ради є нагальним питання спливу строків звернення за адміністративною послугою реєстрація місця проживання після зняття з реєстрації.
Нагадуємо, що Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» громадяни України, іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30-ти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.
З цього приводу законодавцем вставновлено, що на період карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
Ознайомитись з текстом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» можна за посиланням zakon.rada.gov.ua
Бажаємо здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!