Привітання колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
Напередодні професійного свята – Дня працівників гірничодобувної та металургійної промисловості, колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», від імені голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило, привітала заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя.
На урочистому зібранні Оксана Вікторівна побажала присутнім міцного здоров'я, щастя, добробуту й процвітання підприємству!
Кращих представників підприємства відзначено грамотами виконкому Інгулецької районної у місті ради.
![](assets/images/slider/mycollages-2021-07-19t090130.181(1).jpg)