Звертаємо вашу увагу!!!
02.06.2021 з 13-43 до 14-10 буде проводитися позапланова комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення.
Тож, коли почуєте сирену - зберігайте спокій! Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Увімкніть радіо («Українське радіо – 1») або міські телевізійні канали, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте відповідно до отриманої інформації.
![](assets/images/slider/192601722_2924709637812277_473024009214938555_n.jpg)