Головна / Оголошення / До уваги батьків учнів закладів загальної середньої освіти Інгулецького району!

До уваги батьків учнів закладів загальної середньої освіти Інгулецького району!

З 25 січня 2021 року відновлено освітній процес в очному режимі в закладах загальної середньої освіти. Всі діти приступили до начальних занять, хворих на коронавірусну інфекцію немає, на гостру респіраторну вірусну інфекцію хворіють 0,7 відсотки дітей від загальної кількості.
Проте наголошуємо, що протиепідемічні заходи в закладах загальної середньої освіти і надалі виконуються відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50.
Заклади освіти забезпечені за кошти міського бюджету миючими та дезінфікуючими засобами, антисептиками, паперовими рушниками.
Персонал закладів забезпечено засобами індивідуального захисту. Згідно графіка проводиться прибирання та провітрювання всіх приміщень.
Шановні батьки, потурбуйтесь, будь ласка, про наявність у Ваших дітей не менше трьох захисних масок на день та фасованої питної води (0,5-1 літр на день), а також щоденно нагадуйте своїм дітям про необхідність ретельного миття рук протягом дня та дотримання соціальної дистанції під час уроків та перерв.
Бережіть себе і своїх дітей!
Будьте здорові!