Головна сторінка / Безоплатна правова допомога / Місячник інформування про безоплатну вторинну правову допомогу в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу

Місячник інформування про безоплатну вторинну правову допомогу в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу

       Управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради одним з перших у місті взяло участь в інформаційній кампанії, яку проводить Перший Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про послуги Центру, порядок звернення до нього, усю необхідну інформацію для того, щоб людина швидко отримала необхідну їй правову допомогу, працівники управління праці та соціального захисту населення розказують своїм відвідувачам. Адже учасники бойових дій, ветерани війни, інваліди, малозабезпечені і багатодітні сім'ї, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, інші часто перш за все звертаються в органи соцзахисту. В Інгулецькому районі окрім необхідних консультацій з соціальних питань інгульчани мають змогу отримати важливу і актуальну для них інформацію про доступ до послуг адвоката за кошти Державного бюджету України. Для цього і налагоджено співпрацю між управлінням праці та соціального захисту населення та  Першим місцевим Криворізьким центром БВПД.

       Начальником управління праці та соціального захисту населення Ю.Островською за участю начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Н.Кожем'якою проведено робочу зустріч з колективом управління праці та соціального захисту населення. Окрім розгляду проблемних питань, інформування, обміну досвідом роботи щодо допомоги учасникам АТО, учасники наради вирішили провести місячник інформування, коли кожен відвідувач управління зможе отримати інформаційні матеріали про впровадження системи безоплатної правової допомоги в місті та роботу нової і такої затребуваної установи — Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Переглянути фотозвіт