Головна / Оголошення / Безкоштовний проїзд за наявності «Картки криворіжця»

Безкоштовний проїзд за наявності «Картки криворіжця»

УВАГА!!!
З 01.05.2021 в місті запроваджується безкоштовний проїзд у комунальному транспорті лише за наявності «Картки криворіжця» не лише для пільгової категорії, але й для мешканців міста.
Зазначеним громадянам «Картка криворіжця» видається на безоплатній основі коштом бюджету Криворізької міської територіальної громади.
Оформлення «Картки криворіжця» здійснюється виключно за предְ’явленням оригіналів паспорту, посвідки на постійне проживання, ідентифікаційного коду (не подається фізичними особами, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку в паспорті), пільгового посвідчення (у разі наявності).
В Інгулецькому районі відкрито пункти для оформлення
«Картки криворіжця»:
- Прозорий офіс соціальних послуг (пр. Південний, 1) - інформація за телефоном (096) 043 85 68;
- адміністративна будівля виконкому Інгулецької районної у місті ради на житловому масиві Інгулець (вул. Гірників, 19) - інформація за телефоном (067) 914 76 57;
- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» КМР» (вул. П. Мирного, 9) – інформація за телефоном (098) 453 99 02;
- будівля виконкому (пр. Перемоги, 45/179) - інформація за телефоном (068) 440 08 57.
Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.