Головна / Новини / Суспільство / Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

23 лютого проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сімї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, інспектор сектору ювенальної провенсії ВП №7, лікар загальної практики КНП "ЦПМСД №7".
Розглянуто інформацію стосовно 13 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 5 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг, підвишення виховного потенціалу батьків та недопущення скоєння правопорушень з боку батьків та неповнолітніх дітей.
7 сімей знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи.
4 родини знято з соціального супроводу у зв`язку з переїздом до інших районів міста.
Також прийнято рішення щодо проведення рейдів "Сім`я" з метою контролю за виконаням батьківських обов`язків, створення безпечних та комфортних умов для проживання дітей.