Головна / Новини / Суспільство / Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

24 листопада проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, інспектора сектору ювенальної превенції ВП №6, №7, лікаря загальної практики КНП " ЦПМСД №7".
В ході проведення комісії розглянуто інформацію стосовно 14 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 4 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг та підвищення виховного потенціалу батьків. 2 сім`ї та 1 особу знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи із сім`ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести профілактично-роз`яснювальні заходи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Заплановано проведення спільних рейдів у сім`ї СЖО з метою контролю за виконанням батьківських обов`язків, створенню безпечних та комфортних умов для проживання дітей району.