Головна сторінка / Оголошення / Шановний платник!

Шановний платник!

Головне управління ДПС Дніпропетровській області нагадує, що юридичні особи та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати найманим працівникам зобов’язані дотримуватися норм чинного законодавства про працю! 

Наголошуємо, що офіційне оформлення працівників, своєчасна сплата податків, зборів і єдиного внеску – запорука соціальних гарантій працюючих, а для бізнесу – позитивний імідж та репутація надійного партнера, гарантія процвітання і примноження прибутків.

Задекларована праця сьогодні – найкраща підтримка наших воїнів ЗСУ!

Також звертаємо увагу, що кожен громадянин, який надає нерухоме майно (квартиру(и), будинок(ки), кімнату(и); гараж(і); дачний(ні) будинок(ки) тощо) в довгострокову або добову оренду іншій фізичній особі, має подати податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовий збір за ставкою1,5 %.

У разі надання нерухомості в оренду протягом 2023 року необхідно:

  • до 01.05.2024подати податкову декларацію про майновий стан і доходи;
  • щоквартально (10.05.2023, 09.08.2023, 09.11.2023, 09.02.2024) сплатити задекларовані податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Надаєш нерухомість в оренду – виконай конституційний обов’язок – задекларуй свій дохід!