Головна / Новини / Суспільство / Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

28 вересня проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому.
Розглянуто інформацію стосовно 16 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Прийнято рішення про взяття під соціальний супровід 8 сімей з метою надання комплексу соціальних послуг та підвищення виховного потенціалу батьків. 6 сімей знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку соціальної роботи із сім`ями/особами, які опинились у складних життєвих обставинах.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести профілактично-роз`яснювальні заходи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо контролю за виконанням батьками своїх батьківських обов`язків по відношенню до дітей.
В Інгулецькому районі приділяється значна увага попередженню бездоглядності дітей та профілактики негативних проявів серед неповнолітніх дітей.