Головна / Оголошення / Шановні мешканці та гості Інгулецького району!

Шановні мешканці та гості Інгулецького району!

Набуває стрімкого поширення користування персональним легким електротранспортом (електричні скутери, cігвеї, гіроборди, гіроскутери тощо).
Нагадуємо, що особи, які керують таким електротранспортом, мають право їздити по спеціальним велосипедним доріжкам, а в разі їх відсутності - по краю проїзної частини дороги, вулиці чи узбіччю та зобов'язані:
- рухатися попутно із загальним потоком транспортних засобів;
- керувати персональним легким електротранспортом, що обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами;
- під час руху у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги мати увімкнений ліхтар (фару) та виділити себе за допомогою світлоповертальних елементів, що закріплюються на зовнішньому одязі або в інший спосіб;
- не користуватися під час руху засобами зв'язку, тримаючи їх у руці;
- не допускати випадків керування персональним легким електротранспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Особливого значення правила безпечного користування персональним легким електротранспортом набувають напередодні літніх канікул. Адже неповнолітні з успіхом використовують зазначену техніку, але не завжди дотримуються основних правил і вимог.
Шановні батьки! Просимо вас ще раз нагади дітям про те, що необхідно знати і як правильно користуватись легким електротранспортом.
Бережіть себе і своїх близьких!