Головна / Новини / Суспільство / Інформація про житлові субсидії

Інформація про житлові субсидії

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №505 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».
До управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради наприкінці червня надійшла інформація від Міністерства фінансів України про результати проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.
На підставі цієї інформації проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.
Таким чином, вже найближчим часом громадяни отримають належні їм суми житлової субсидії за травень-червень.
Виключення становить близько 15% одержувачів, яким для отримання субсидії на наступний період необхідно подати новий пакет документів, зокрема це домогосподарства, яким житлова субсидія
- надавалася у грошовій безготівковій формі;
- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.
За роз’ясненнями рекомендуємо звертатись до управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради:
ж/м Південний : пр-т. Південний,буд.1 тел. 0960438568
ж/м Інгулець : вул. Гірників, буд.19 тел. 0679147657