Головна / Оголошення / Шановні мешканці району!

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради інформує про запровадження грошової допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців під час карантину, згідно ПКМУ від 22 квітня 2020 року № 329.

На період карантину та один місяць після його скасування буде виплачуватись допомога по догляду за дітьми одному з батьків, який є фізичною особою-підприємцем на кожну дитину, що не досягли 10-річного віку. Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку в розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6 років – 1 779 грн; для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 гривень).

Допомога призначається, якщо ФОП:

Обрав спрощену систему оподаткування;

Належить до першої та другої групи платників єдиного податку;

Сплатив єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соцстрахування за весь 2019 рік або за всі місяці 2019 року після державної реєстрації;

У разі, якщо не виплачується на дітей компенсація послуги «муніціпальна няня»

Для призначення допомоги заявник подає до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання у паперовій або електронній формі наступні документи/відомості:

-  номер рахунку відкритий в установі уповноваженого банку;

-   копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною)

     Для отримання консультацій звертатись за телефоном: (096)0438568;  (096)0438568 або на електронну адресу: soc1212@ukr.net.