Головна / Новини / Суспільство / Інформаційна зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!»

Інформаційна зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!»

11 червня в Інгулецькому районі у приміщенні ТРК «Зірка» для суб’єктів господарювання та випускників закладів вищої, професійно-технічної, загальної середньої освіти проведено інформаційну зустріч на тему «Легалізація праці – вимога сьогодення!».
Захід відбувся за участі начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Ірини Рижкової, заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка, представників інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, відділу забезпечення наповнення бюджету №4 фінансово-економічного управління ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного Управління Державної податкової служби в Дніпропетровській області.
Учасники зустрічі проінформували випускників щодо переваг легального працевлаштування. Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників, працевлаштованих таким чином, наступних важливих речей: гарантованої виплати заробітної плати два рази на місяць; права на щорічну основну відпустку; оплату лікарняного листка; захисту від незаконного звільнення; отримання офіційної вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця та ще багатьох прав та соціальних гарантій. Також було наголошено про відповідальність роботодавців за допуск найманих працівників до роботи без належного оформлення.
На початку зустрічі продемонстровано соціальний відеоролик, підготовлений КП «Телерадіокомпанія «Рудана», про потенційні ризики й втрати через неоформлену зайнятість.
Учасники заходу мали змогу взяти активну участь в обговоренні інформації. Усі присутні отримали брошури, інформаційні повідомлення та пам’ятки.