Головна / Новини / Суспільство / Інформаційна кампанія з подолання незадекларовонної праці

Інформаційна кампанія з подолання незадекларовонної праці

26 лютого в Інгулецькому районі у приміщенні кафе «Капітошка» проведено інформаційну зустріч з питань детінізації трудових відносин для фізичних осіб-підприємців району, в якій прийняло участь 20 суб’єктів господарювання. Захід відбувся за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва і управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради, представників інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, управління  розвитку  підприємництва виконкому Криворізької міської ради, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Криворізької південної ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області. У зв’язку із запровадженням протиепідемічних заходів через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 захід було проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

У ході зустрічі були надані роз’яснення  щодо:

- правильності нарахувань, сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- правильності нарахувань на фонд оплати праці відповідно до встановленої мінімальної заробітної плати;

- практики застосування норм трудового законодавства в частині прийняття на роботу працівника, його стажування, або неповної зайнятості;

- неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.

Суб’єкти господарювання мали змогу прийняти активну участь в обговоренні інформації. По завершенню заходу усі присутні отримали брошури, інформаційні повідомлення та пам’ятки.