Головна / Новини / Суспільство / День спільних дій в інтересах дітей

День спільних дій в інтересах дітей

20 листопада - День спільних дій в інтересах дітей.
Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищені і вразливі.
Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, зазначаючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто згадати, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а потім – у 1989 – «Конвенція прав дитини».
Україна ратифікувала названу Конвенцію ще у вересні 1991 року.
Турбота про дітей, забезпечення їх добробуту, безпеки - одне із найбільш важливих завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє, адже діти - гарант самозабезпечення нації та її розвитку.
Ми, дорослі, не повинні стояти осторонь проблем дітей: забезпечити їм зростання у безпечних та сприятливих умовах, надати доступ до високоякісної освіти та охорони здоров’я, потурбуватися про високий рівень життя.
Пам’ятайте, що головне для кожного малюка – увага, турбота і любов! Кожен з нас може ощасливити дитину, подарувавши частинку свого тепла, особливо тим, хто цього потребує найбільше!
Тож вітаємо зі Всесвітнім Днем дитини! Бажаємо кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм! Зичимо, щоб кожна мить дитинства була наповнена щастям, радістю і чудесами!