Головна / Новини / Суспільство / Чемпіонат України з плавання

Чемпіонат України з плавання

5-9 березня в Харківському басейні «АКВАРЕНА» відбувся ліцензійний Чемпіонат України з плавання. Даний турнір був відбірковим на участь в Олімпійських Іграх XXXII в Токіо, на Чемпіонат Європи серед юніорів та дорослих, міжнародні змагання «Multination».
Високі результати на змаганнях показали наші інгулецькі спортсмени.
Так, спортсменка ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Пікінер Ірина - Майстер спорту України з плавання, Заслужений Майстер спорту України з підводного спорту виборола 3 золота та 1 бронзу, у дисципліні 100 м кроль виконала норматив В на Олімпіаду в Токіо. Тренер спортсменки – Заслужений тренер України з плавання, Заслужений тренер України з підводного спорту – Трофименко Сергій Федорович.
Спортсмен ФОК АТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» Кизименко Давід - Майстер спорту України з плавання - виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів. Тренер – Максімова Оксана Анатоліївна.
2 золоті та 2 срібні медалі виборола вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2 , Майстер спорту України з плавання Шарафутдінова Ніка. Також юна спортсменка відібралась на Міжнародні старти «Multination».
Вихованець ДЮСШ №2 Чоботар Артем - Майстер спорту України з плавання - виборов срібло, а також виконав норматив у штатну команду збірної України, відібрався на Чемпіонат Європи серед юніорів та Міжнародні старти«Multination».
Вихованець ДЮСШ №2 Владислав Варданян виконав норматив Майстра спорту України. Тренер спортсменів - Біла Ліля Леонтіївна.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із заслуженими нагородами!!! Бажаємо вдалої підготовки до наступних стартів!