Головна / Новини / Суспільство / Будьте обачними та обережними!

Будьте обачними та обережними!

З настанням сприятливої погоди люди масово вирушають на відпочинок до водойм. При цьому часто не замислюються над правилами безпечної поведінки: купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані сп’яніння, пірнають у воду з човнів та урвищ, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків.
Нажаль, випадки загибелі людей на воді сталися і в нашому місті.
02 липня двоє хлопців 9-ти та 5-ти років без нагляду дорослих купалися у ставку в районі авторинку "Термінал". Несподівано діти почали тонути. Старшого хлопця врятувати не вдалося - він помер у кареті швидкої допомоги, а його 5-річного брата, що наковтався води, госпіталізували до Криворізької міської лікарні №8.
Того ж дня на водоймі, яка не визначена місцем для купання, поблизу вулиці Родини Добровольських Інгулецького району, потонув 37-річний чоловік. Його тіло водолази виявили на глибині 6-ти метрів на відстані 10-ти метрів від берега.
Отже, через необачність та власну нерозсудливість в одну мить обірвалося життя.
Наполегливо рекомендуємо купатися тільки у визначених та обладнаних для цього місцях з обов’язковим дотриманням правил поведінки на воді.
Будьте обачними та обережними! Бережіть себе і своїх близьких!