Головна / Новини / Суспільство / 02.03.2020 року у КУ»ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР у 14.00 відбулося відкриття весняного семестру « Університету третього віку»

02.03.2020 року у КУ»ТЦ СО №1 в Інгулецькому районі» КМР у 14.00 відбулося відкриття весняного семестру « Університету третього віку»

Програма «Університету» була заснована депутатом Констянтином Павловим 3 роки тому.  Навчальна програма складається  з багатьох дисциплін таких, як: комп'ютерна грамотність, основи здорового способу життя, основи соціально-правового захисту, арт-терапія,православна етика та краєзнавство.  В програмі заходу    був продемонстрований відео- ролік привітання від  засновника проекту «Університету 3 віку» - Констянтина Павлова . З привітальним словом   до студентів звернувся заступник  голови Інгулецької районної у місті ради  Олександр Хватов. Також студенти  отримали канцелярські  набори для зручності процесу навчання.  Концертну програму  відкрив  Сергій Ващенко.  Після закінчення концерту у   приємній атмосфері за чаюванням зі смачними пирогами  свято продовжилось вільним, дружнім спілкуванням.
03.03.2020. розпочалися заняття  « Університету третього віку». Перед початком лекций до присутних особисто звернувся засновник проекту, наролний депутат  України VII – VIII скликання Костянтин Павлов. Він побажав присутнім здоров'я, позитиву, наснаги,  а  головне - успіхів в навчанні.  Після щирих побажань Костянтин Юрійович  відповів на питання присутніх.