Головна / Оголошення / Звіт щодо впровадження у 2022 році засад державної регуляторної політики

Звіт щодо впровадження у 2022 році засад державної регуляторної політики

 

Значення підприємництва під час проведення економічних реформ важко переоцінити. Підприємництво є рушійною силою економіки будь-якої країни. Упровадження регуляторної політики здатне створити найсприятливіші умови для розвитку підприємництва. Надзвичайна вагомість наслідків реалізації регуляторної політики примушує приділяти цьому питанню значну увагу. Сучасний стан розвитку підприємництва в Україні вимагає нових підходів у сфері реалізації державної регуляторної політики.

Реалізація норм законодавства щодо впровадження регуляторної політики виконкомом Інгулецької районної у місті ради провадиться з додержанням  вимог Закону України «Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на підставі Регламенту   районної у місті ради, згідно рішень  районної у місті ради   від 24.12.2020 № 11  «Про затвердження Положення про постійні комісії районної у місті ради» та  виконкому  від 17.02.2021 № 68  «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету  Інгулецької районної у місті ради».

У зв'язку з відсутністю пропозицій про необхідність прийняття у 2022 році регуляторних актів, план діяльності виконкому районної у місті ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік не приймався. 

На виконання рішення виконкому міської ради від 15.03.2006 № 206 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відкрито офіційну сторінку в мережі Інтернет, на якій  розміщувалася  інформація щодо впровадження виконкомом регуляторної політики. У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації на підставі Указів Президента України від  24.02.2022 № 64/2022   « Про введення воєнного стану»,  від 17.05.2022 № 341/2022 « Про продовження строку дії воєнного стану» та від 12.08.2022 № 573/2022« Про продовження строку дії воєнного стану» на території України введено воєнний стан. З метою захисту інформації, яка розміщувалася на офіційній  веб-сторінці виконкому районної у місті ради, доступ до сторінки  тимчасово обмежений, тому інформація щодо впровадження регуляторної політики виконкомом тимчасово недоступна.

Рішення сесії та виконкому районної у місті ради, розпорядження голови ради приймаються з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», прийняті документи спрямовані на правове регулювання господарських відносин з суб'єктами господарювання носять рекомендаційний характер. Протягом  2022  року Інгулецькою районною у місті радою та її виконавчим органом не приймались регуляторні акти.

У  цілому  стан  реалізації державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності визначив стійку тенденцію з впорядкування регуляторних процесів у відповідності до норм та вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пріоритетами в забезпеченні та реалізації регуляторної політики на 2023 рік залишається  активне залучення суб’єктів господарювання для участі у формуванні політики.