Головна / Оголошення / Надаємо заяви та відповідні пакети документів через портал державних послуг iGov !

Надаємо заяви та відповідні пакети документів через портал державних послуг iGov !

 Шановні мешканці Інгулецького району!

Звертаємо Вашу увагу, що на період карантину є можливість надавати заяви та відповідні пакети документів через:
портал державних послуг iGov Дніпропетровської обласної державної адміністрації, (https://igov.gov.ua/) наступні послуги:
- отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг;
- компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, або за престарілим, який досяг 80-річного віку;
- тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
- одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»;
- допомога малозабезпеченим сім’ям;
- державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю віком до 18 років;
- допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним;
- допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
- надбавка на догляд за особою з інвалідністю з дитинства або дитиною з інвалідністю;
- допомога при народженні дитини;
- допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням;
- допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення прийомним батькам;
- допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
- допомога на дітей одиноким матерям;
- допомога при усиновленні дитини;
- переоформлення довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи у зв’язку зі зміною інформації про заявника з можливістю одночасного оформлення щомісячної адресної допомоги;
- призначення (подовження) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на наступний шестимісячний строк.

Заяву та відповідний пакет документів на отримання житлової субсидії, для отримання державної соціальної допомоги при народження дитини, послуги з догляду за дитиною до 3-х років «Муніципальна няня» та комплексної послуги е-Малятко можливо надати також через офіційний сайт Міністерства соціальної політики (https://e-services.msp.gov.uahttps://subsidii.msp.gov.ua).

Заяву з відповідним пакетом документів на отримання направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, можливо надати поштою на адресу управління: 50026, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, пр. Південний,1 (зала №2).

Для отримання консультацій, з будь яких-інших питань соціального характеру, мешканці району можуть звернутись за телефоном: ж/м Південний (096)0438568; ж/м Інгулець (096)0438568 або на електронну адресу: soc1212@ukr.net.

На період карантину рекомендуємо утриматись від особистого відвідування управління праці та соціального захисту населення.

Бережіть себе та своїх близьких!

На порталі зібрано послуги державних органів України для громадян та бізнесу. Робота проводиться волонтерською командою iGov в рамках боротьби з корупцією в Україні.