Головна / Новини / Суспільство / Зі святом, ІнГЗК !

Зі святом, ІнГЗК !

[[if? &is=`:=:Вывести дату публикации` &then=`[[getCreateDate? &tvDate=`date

Шановні працівники Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату!
Прийміть щирі вітання з нагоди 55-ї річниці з дня заснування підприємства.
Історія славетного підприємства підтверджує його вагомий внесок у розвиток гірничої промисловості України.
Інгулецький комбінат – це наполеглива праця багатьох поколінь справжніх професіоналів, тих, хто стояв у витоків розвитку гірничо-збагачувальної галузі, розробляв, адаптував, відкривав та супроводжував нові технології видобутку та переробки залізорудного концентрату. Ви довели, що здатні виконувати найскладніші завдання, сприяючи стабільній роботі з випуску готової продукції, примножуючи і розвиваючи міцні виробничі традиції.
Кожен з вас присвятив своє життя складній і напруженій, але дуже почесній і необхідній професії. Приємно зазначити, що Інгулецький комбінат був і залишається соціально направленим підприємством, яке опікується житловим масивом Інгулець та його мешканцями, надаючи допомогу в реалізації багатьох проєктів, що мають високе значення для інгульчан. І за це – щира вам подяка і низький уклін!
Своє 55 річчя комбінат відзначає в складний для України час. Маємо надію, що разом спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі. Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, сили, витримки, добра і злагоди. Нехай усі намічені вами плани обов’язково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя!
Успіхів вам і життєдайних сил на довгі роки, а підприємству — розвитку і процвітання! Зі святом!