Головна / Новини / Суспільство / Засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району

Засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району

28 травня проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району.
В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Лисенко, взяли участь представники ГУ ДПС у Дніпропетровській області, Інгулецького відділу державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, представник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради.
Розглянуто питання щодо роботи комісії у 2021 році з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.
Серед запрошених - фізичні особи-підприємці, у яких неодноразово фіксувались порушення чинного законодавства з праці, а саме: нелегальне використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин (без реєстрації працівників у податковій службі та без укладення з ними трудових договорів), а також здійснення торгівельної діяльності без правоустановчих документів на території ДП ДОСС «Ринок Південний».
З суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу та надано відповідні рекомендації.
За результатами проведеного засідання складено протокол та надано доручення.