Головна / Відділи виконкому / Загальний відділ

Загальний відділ

 

 
Посада: Завідувач загального відділу
Місце роботи: Виконком Інгулецької районної у місті ради
Освіта: вища

Телефон: 94-80-45

Прийом
Порядок запису:

Щодня 09:00-12:30, 13:00-16:30
к.103 адмінбудинок виконкому пл.Гірницької Слави, 1

Розпорядок:
Пн-Пт (8:00-16:30) перерва (12:30-13:00)

Повноваження за розподілом посадових обов’язків:


Забезпечує чітку організацію діловодства у виконкомі районної у місті ради відповідно до Регламенту виконкому та Інструкції з діловодства.

Забезпечує суворе дотримання вимог чинного законодавства щодо розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян, організації їх прийому.

Здійснює контроль за вчасною реєстрацією, передачею за призначенням вхідних документів, власних розпорядчих актів ради та виконкому, відправкою вихідних документів. Контролює додержання строків виконання вхідних документів вищих органів влади, рішень ради, її виконкому і розпоряджень голови районної у місті ради, інших службових документів.

Організує своєчасне доведення до відома всіх зацікавлених відділів та служб виконкому, підприємств, організацій, посадових осіб і громадян рішень ради, її  виконкому , розпоряджень голови районної у місті ради, інших службових документів.

Здійснює контроль за прийомом, реєстрацією, систематизацією та аналізом прийнятих запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є районна у місті рада та її виконавчий комітет та контролює додержання встановленого Законом терміну їх розгляду.

Здійснює облік документів з грифом «ДСК», які підлягають реєстрації в загальному відділі, організовує перевірки наявності та стану документів і справ з грифом «ДСК» і таких, що мають позначку літер «М».

Організовує роботу архіву виконкому відповідно до Положення про державний архівний фонд України та інших нормативних документів з архівної справи та експертної комісії виконкому районної у місті ради.

Забезпечує організаційно-технічну підготовку засідань районної у місті ради та виконкому.

Організовує роботу з друкування і розмножування службових документів.

Видає копії й витяги з прийнятих рішень, розпоряджень голови районної у місті ради. Засвідчує печаткою документи  у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Організовує  прийом документів від Центру адміністративних послуг «Віза» та його територіальних підрозділів та передачу їх на підпис  голові районної у місті ради та виконавцям послуг, згідно резолюції; прийняття від виконавців результатів послуг та передачу їх до ЦАПу та його територіальних підрозділів.

Організовує проведення заходів щодо утримання і належної експлуатації приміщень виконкому, їх охорони і пожежної безпеки. Бере участь у придбанні обладнання для службових кабінетів, канцелярського приладдя, засобів оргтехніки, необхідних товарів.