Головна / Новини / Суспільство / З Днем молоді!

З Днем молоді!

[[if? &is=`:=:Вывести дату публикации` &then=`[[getCreateDate? &tvDate=`date

Дорогі інгульчани!
Вітаємо з Днем молоді!
Цього свята чекають люди різних поколінь і відзначають з особливим настроєм. Бо в цей день кожен з нас може забути про те, скільки йому років, тому що молодість – це не просто певний період в житті людини, а скоріше особливий стан душі.
У нас чудова молодь – освічена, талановита, цілеспрямована! З нею ми уособлюємо майбутнє, з нею пов'язані надії на те, що на зміну старшому поколінню прийдуть енергійні, вмілі, щирі люди, здатні змінити і поліпшити своє життя.
Сьогодні як ніколи є важливими: компетентність, мобільність, здатність приймати нестандартні, конструктивні рішення – все те, чим володіє наша сучасна молодь. Саме вам, молоді люди, пощастило жити в такий час, коли особистість має повну свободу реалізовувати свій інтелектуальний і творчий потенціал. Тож не втрачайте цієї можливості!
Від щирого серця бажаю, щоб ваше життя було насиченим і різноманітним, нехай в ній знайдеться місце для всього - навчання і науки, відпочинку та громадської роботи, любові і дружби. Мрійте і втілюйте свої мрії в життя. І нехай вас завжди супроводжує успіх!