З Днем Конституції!
Шановні інгульчани!
Від щирого серця вітаємо вас із загальнодержавним святом – Днем Конституції України!
24 роки тому Конституція стала оберегом державності і демократії, гарантом основ безпеки і недоторканності для кожного українця. Цей документ став основою незалежної і суверенної України.
Варто пам'ятати, яким важливим і непростим був для України процес впровадження власної Конституції. Цей крок став фундаментом для розвитку нашої країни. І сьогодні для всіх нас пріоритетом є стабільність і прагнення до збереження цілісності її кордонів.
Це свято кожного з нас. І ми повинні розуміти, що непорушність головного закону і рівність усіх перед ним – головне для побудови країни, де кожен з нас почуватиметься вільно і захищено.
У цей день щиро бажаємо кожному з вас здоров'я, миру, злагоди і натхнення.
Зі святом! З Днем Конституції України!