Головна / Новини / Суспільство / Військово-спортивна патріотична гра «Інгульчани»

Військово-спортивна патріотична гра «Інгульчани»

[[if? &is=`:=:Вывести дату публикации` &then=`[[getCreateDate? &tvDate=`date
25 вересня в парку житлового масиву Інгулець відбувся (25-й з моменту існування) фінал військово-спортивної патріотичної гри «Інгульчани».
Гра розпочалася урочистим відкриттям, в рамках якого з привітальним словом виступив голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило, наголосивши на необхідності збереження наших Інгулецьких традицій!
Потім пройшов огляд стройової підготовки та проходження загонів з піснею, після чого команди розбіглися по локаціях. У подальших змаганнях учні показували свої швидкість, вправність та влучність у: військово-спортивній естафеті, стрільбі з пневматичної гвинтівки, орієнтуванні на полі бою, на «мінному полі», у перетягуванні лини, командному сплаві на байдарці, наданні медичної допомоги. Також команди мали швидко поставити намет та пройти етап «пожежна безпека».
День був досить складним, але надзвичайно цікавим. Всі загони показали високі результати, але ж не обійшлося без лідерів змагань. Цього року перше місце у старшій віковій категорії посіла команда учнів Криворізької загальноосвітньої школи № 59! У молодшій категорії перемогла Криворізька гімназія №99!
Гра закінчилася концертом художньої самодіяльності учасників гри та нагородженням переможців.