Головна / Відділи виконкому / Відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи

Відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи

 

 

Посада: завідувач відділу
Місце роботи: Виконком Інгулецької районної у місті ради
Освіта: вища
 
Телефон: 94-80-40

Прийом
Порядок запису: Щодня 09:00-12:30, 13:00-16:30 
к.416 адмінбудинок виконкому пл.Гірницької Слави,1

Пн-Пт (8:00-16:30) перерва (12:30-13:00)

Повноваження за розподілом посадових обов’язків:

 


 Реалізація державної політики з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи у виконкомі та його структурних підрозділах.

 Організація та здійснення контролю за додержанням встановленого порядку розгляду кадрових питань у виконкомі. Здійснення заходів з добору кваліфікованих кадрів та їх використання, вивчення відповідності їх ділових і моральних якостей роботі за посадою.

Здійснення прийому від претендентів на вакантні посади відповідних документів та подання їх на розгляд конкурсної комісії, здійснення заходів щодо організації конкурсного відбору, забезпечення направлення документів на спеціальну перевірку, підготовка довідки за результатами спеціальної перевірки; організація проведення спеціальної перевірки на вимогу Закону України «Про очищення влади».

Розгляд та внесення пропозицій щодо проведення стажування кадрів у виконкомі районної у місті ради, здійснення контролю за його проведенням.

 Підготовка матеріалів про призначення на посади та звільнення з посад працівників апарату виконкому та його структурних підрозділів.

Здійснення організаційно-методичного керівництва формуванням резерву кадрів виконкому.

 Ведення встановленої звітно-облікової документації, складання державної статистичної звітності з кадрових питань, аналіз якісного складу посадових осіб.

 Оформлення документів про прийняття Присяги посадової особи органів місцевого самоврядування, присвоєння рангів посадових осіб, внесення про це записів до трудових книжок.

 Обчислення загального стажу роботи, стажу служби в органах місцевого самоврядування, державної служби.

 У межах компетенції відділу вжиття заходів щодо забезпечення трудової дисципліни, оформлення документів, пов’язаних з проведенням службового розслідування та застосуванням заходів дисциплінарного впливу.

 Здійснення роботи, пов’язаної із заповненням, обліком і зберіганням трудових книжок та особових справ працівників виконкому районної у місті ради та його структурних підрозділів.

 Оформлення та видача службових довідок з місця роботи, проведення оформлення листків тимчасової непрацездатності, ведення обліку робочого часу працівників апарату виконкому районної у місті ради.

 Контроль за розробленням посадових інструкцій працівників виконкому та його структурних підрозділів.

 Здійснення організаційного забезпечення роботи атестаційної комісії, надання методичної допомоги в проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами покладених на них завдань і обов’язків.

 Здійснення заходів щодо ведення комп’ютерного обліку електронних особових справ посадових осіб третьої-сьомої категорії, використання цих даних у межах повноважень, супроводження і зберігання відомостей для формування єдиної комп’ютерної системи «Картка».

 Здійснення організаційних заходів щодо своєчасного щорічного надання посадовими особами відомостей про доходи, зобов’язання фінансового характеру та їх майновий стан, у тому числі й за кордоном, щодо себе і членів їх сімей.

 Розгляд пропозицій, звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу.

 Проведення роботи щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Організація проведення внутрішніх навчань персоналу виконкому районної у місті ради.

 Забезпечення впровадження і функціонування системи управління якістю у відділі. Надання методичних рекомендацій щодо розроблення документів системи управління якістю у структурних підрозділах виконкому районної у місті ради.

 Здійснення реалізації виконання завдань та обов’язків стосовно охорони праці у виконкомі районної у місті ради.