Головна / Новини / Суспільство / Триває процес оформлення «Картки криворіжця»

Триває процес оформлення «Картки криворіжця»

Інформуємо всіма доступними способами!!!
Триває процес оформлення «Картки криворіжця», яка лише за її наявності дозволить з 01 травня 2021 року користуватись безкоштовним проїздом у комунальному транспорті не лише для пільгової категорії, але й для мешканців міста Кривого Рогу.
В Інгулецькому районі працюють пункти для оформлення «Картки криворіжця»:
- Прозорий офіс соціальних послуг (пр. Південний, 1) - інформація за телефоном: (096) 043 85 68;
- адміністративна будівля виконкому Інгулецької районної у місті ради на житловому масиві Інгулець (вул. Гірників, 19) - інформація за телефоном: (067) 914 76 57;
- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №1 в Інгулецькому районі» КМР» (вул. П. Мирного, 9) – інформація за телефоном: (098) 453 99 02;
- будівля виконкому (пр. Перемоги, 45/179) - інформація за телефоном: (068) 440 08 57.
Оформлення «Картки криворіжця» здійснюється виключно за предְ’явленням оригіналів паспорту, посвідки на постійне проживання, ідентифікаційного коду (не подається фізичними особами, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку в паспорті), пільгового посвідчення (у разі наявності).
Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.
Також можна подати анкету-заяву на виготовлення «Картки криворіжця» через Інтернет на сайті «Портал криворіжця» за веб-адресою: