Головна / Оголошення / ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!!!!!!

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!!!!!!

УВАГА!

ВАКАНСІЯ

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!!!!!!

Патронат над дитиною це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками, складних життєвих обставин.

Таким особам гарантовано грошове забезпечення в розмірі 5 прожиткових мінімумів ( 15140 грн.) на місяць, соціальна допомога на утримання дитини в розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, (у 2024 для дітей віком до 6 років – 6407, 5 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 7990 грн.)

Патронат вирішує одне з найскладніших завдань держави – надати дитині можливість зростати в безпеці та сімейному середовищі.

Вимоги до патронатного вихователя

особа, яка досягла повноліття;

має громадянство України;

не має власних дітей віком до 4 років, дітей з інвалідністю, та має обмеження життєдіяльності;

має відповідні умови для перебування дитини/дітей (власне житло з окремою кімнатою для дитини);

має згоду від усіх членів своєї сім’ї, які проживають у помешканні, доглядати тимчасово влаштовану дитину;

має бути працевлаштованим лише як патронатний вихователь і не мати підробітку, щоб знаходитися поруч із дитиною постійно.

За детальною інформацією щодо створення патронатної сім’ї звертайтеся до служби у справах дітей виконавчого комі-тету Інгулецької районної у місті ради  за адресою: площа Гірницької Слави, буд. 1,  м. Кривий Ріг або за телефоном 94 80 34 та 94 80 36.