Роботи на житловому масиві Інгулець
Сьогодні на житловому масиві Інгулець комунальні служби займаються розчисткою від снігу автодоріг, під'їзних шляхів, тротуарів, пішохідних доріжок, територій зупинок і місць загального користування. Протягом дня працюють бригада виконкому районної у місті ради "Чистий Інгулець" та ТОВ "Весташляхбуд".
Роботи з вирубки порослі продовжують виконувати працівники КП "САНСЕРВІС".
![](assets/images/slider/mycollages-2022-01-25t151132.402.jpg)