Головна / Регуляторні акти МВК / 2019 рік / На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акту - рішення Криворізької міської ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі на 2019 рік"

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акту - рішення Криворізької міської ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі на 2019 рік"

Рішення міської ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у  м. Кривому Розі на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу

 «Регуляторна процедура за проектом регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м.Кривому Розі на 2019 рік».

У проект регуляторного акта рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м.Кривому Розі» на 2019 рік» внесено механічні уточнення.

З урахуванням зазначеного у таблиці додатку 1 до рішення міської ради викласти фразу в такій редакції:

«Розмір ставки податку (% від мінімальної заробітної плати, установлено законом на 01 січня звітного (податкового) року), за 1 кв. метр бази оподаткування».