Головна / Оголошення / Про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на землю та поновлення договорів оренди землі, термін дії яких завершено

Про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на землю та поновлення договорів оренди землі, термін дії яких завершено

З метою запобігання втрат надходжень коштів до бюджету міста від сплати за землю, керуючись рішенням Криворізької міської ради від 31.03.2016 № 381 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» зі змінами, статтею 206 Земельного кодексу України (використання землі в Україні є платним, плата за землю справляється відповідно до закону), виконком районної в місті ради інформує громадян та суб'єктів господарювання району про необхідність приведення у відповідність землевпорядної документації на використання займаних земельних ділянок шляхом укладання з Криворізькою міською радою договорів оренди земельних ділянок.

Також, суб’єктам господарювання рекомендуємо розглянути можливість укладання з Криворізькою міською радою попереднього договору оренди земельної ділянки.

Доводимо до відома, що випадку відсутності правовстановлюючих документів на займані земельні ділянки, виконкомом районної у місті ради будуть направлені листи до надавачів житлово-комунальних послуг щодо можливості відключення об’єктів нерухомості від інженерних мереж  водопостачання та електроенергії.

Для оформлення договору оренди земельної ділянки суб’єктам господарювання необхідно звернутися до департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради через Центр надання адміністративних послуг «Віза» за адресою: пл. Молодіжна,1.

Також повідомляємо, що згідно рішення Криворізької міської ради від 30.06.2020 №4799 «Про встановлення ставок плати за землю та пільг із земельного податку на території м. Кривого Рогу у 2021 році» для фізичних та юридичних осіб, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів на землю, ставка податку становить 3,0 відсотки від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.