Об'єднаний штаб територіальної оборони Кривого Рогу інформує!
У Кривому Розі силами Об'єднаного штабу територіальної оборони організований та працює Центр з прийому біженців, який розташований у ПК «Народний дім» по вулиці Криворіжсталі, 52 що у Металургійному районі.
Графік роботи - цілодобово.
У пункті здійснюється реєстрація та розселення переселенців, які прибувають з інших міст та областей. У разі необхідності - надається допомога, медичні працівники, психолог, волонтери.
![](assets/images/slider/274297533_261358856175739_4640007669800482372_n.jpg)