Головна сторінка / Регуляторні акти МВК / 2019 рік / На публічне обговорення проекта регуляторного акта - рішення міської ради "Про встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі на 2019 рік"

На публічне обговорення проекта регуляторного акта - рішення міської ради "Про встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі на 2019 рік"

Рішення міської ради " Про встановлення ставки туристичного  збору в  м. Кривому Розі на 2019 рікі"

Аналіз регуляторного впливу

Додаток до аналізу регуляторного впливу проекту рішення Криворізької міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі на 2019 рік»

 

«Регуляторна процедура за проектом регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі на 2019 рік»

У проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору в м.Кривому Розі на 2019 рік» внесено механічні уточнення.

З урахуванням зазначеного пункт 6 рішення слід читати у такій редакції:

«6. Базовий податковий (звітний) період, особливості справляння туристичного збору, строк, порядок його сплати та інші обов’язкові елементи збору здійснюється згідно з Податковим кодексом України (ст.268)»