Головна / Новини / Суспільство / Любі інгульчани, гості нашого міста та дорогі ветерани! Сердечно вітаю Вас зі святом Перемоги!

Любі інгульчани, гості нашого міста та дорогі ветерани! Сердечно вітаю Вас зі святом Перемоги!

Я доземно вклоняюся Вам, ветерани, схиляю голову перед Вашим подвигом. Адже саме Ви принесли на нашу землю мир і свободу. Ви заплатили високу ціну за наше майбутнє.
Війна пройшла через долі кожної родини, стала часткою незабутньої історії нашого народу. Інгульчани, особливо ставляться до Дня Перемоги. Вшановують пам'ять та на вашому прикладі виховують своїх дітей.
Скільки б років не минуло, прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть про те, що саме Ви, шановні ветерани, подарували свободу і незалежність не тільки нашій Батьківщині, а й багатьом народам світу. Хай історія воєнних лихоліть з новою силою оживає в серцях молодих нащадків, виховуючи в них патріотизм.
Вже давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів, завдяки людям, що відбудували країну, але до сих пір пам'ять турбують спогади.
Не будемо забувати, що і зараз на сході України тривають бойові дії, українські воїни, виховані на загальнолюдських та національних цінностях, гідно несуть служіння своїй Батьківщині.
Нехай лихі роки залишаться лише в пам’яті і ніколи не настануть знов.
Я бажаю всім щасливих посмішок дітей, здоров’я, бадьорості духу, сімейного затишку і благополуччя під чистим мирним українським небом!
Сьогодні ми відзначаємо це величне свято в новому не звичному для нас форматі, але від цього воно не втрачає свого особливого статусу.
Дякую вам за розуміння сьогоднішньої ситуації та за ваше терпіння.
Ще раз зі святом! Піклуйтесь про себе і своїх близьких.
З повагою голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило.