Головна / Новини / Суспільство / Інформація про стан травматизму невиробничого характеру за І півріччя 2020 року по Інгулецькому району.

Інформація про стан травматизму невиробничого характеру за І півріччя 2020 року по Інгулецькому району.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради проведено аналіз стану та причин травматизму невиробничого характеру за І півріччя 2020 року (за даними КНП «Криворізька міська лікарня №17» КМР, КНП «Криворізька міська лікарня №11» КМР, КП «Криворізька міська клінічна лікарня №2» КМР). 

Протягом І півріччя 2020 року на території Інгулецького району в побуті було травмовано 1650 мешканців, з них  дітей віком до 14 років –     168 чол. Аналіз показав, що рівень невиробничого травматизму, порівняно з відповідним періодом 2019 роком,  суттєво зменшився на 527 випадків, або на 24% (за І півріччя 2019 року травмовано 2177 мешканців, з них дітей віком до 14 років – 408 чол.).   

Основні причини травмування:

падіння потерпілого – 791 (у тому числі 54 дитини);

нещасні випадки внаслідок дії інших та не уточнених факторів –  488 (у тому числі 105 дітей);

випадкова дія неживих механічних сил – 113 (серед дітей випадків не зафіксовано);

напад з метою вбивства чи нанесення ушкодження – 129 (у тому числі 4 дитини);

вплив живих механічних сил – 72 (у тому числі 4 дитини).

З метою поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на підприємствах, установах та організаціях району всіх форм власності, соціального захисту їх  працівників, зниження рівня травматизму виробничого та невиробничого характеру в районі діє рада з питань безпечної життєдіяльності населення. На засіданнях ради щоквартально розглядаються питання щодо попередження виробничого та невиробничого травматизму. За звітний період розглянуто 7 питань, у тому числі 1 питання з охорони праці. Прийняті відповідні рішення, які знаходяться на контролі у виконкомі Інгулецької районної у місті ради. 

З метою профілактики травматизму невиробничого характеру, управління праці та соціального захисту населення виконкому звертається до мешканців та гостей Інгулецького району з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки у побуті: щодо безпечної експлуатації електричних і газових побутових приладів, додержання правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на воді, тощо. Особливу увагу звернути на проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо відповідального їх ставлення до дотримання вимог безпечної поведінки. Не залишати дітей без нагляду дорослих.