Головна / Новини / Суспільство / Інформація про проведення засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району у вересні 2019 року.

Інформація про проведення засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району у вересні 2019 року.

18.09.2019  у виконкомі районної у місті ради під головуванням заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка було проведено засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району. Розглянуто питання про роботу комісії з початку року з питання легалізації трудових відносин у сфері малого підприємництва.

З метою підвищення соціальної відповідальності роботодавців, захисту економічних і соціальних інтересів працюючих, членами районної комісії по контролю за соціально – економічним та правовим захистом працюючих мешканців постійно проводиться адресна роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання району з питань дотримання норм законодавства України про працю.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.