Інформація для виборців

Звертаємось до всіх мешканців Інгулецького району!До уваги мешканців району!

Запрошуємо особисто пересвідчитись щодо своїх даних, внесених до Державного реєстру виборців, зокрема тих, хто набуває 18 років.
  
 
Виборцям, які вибувають із військових частин, де проходили строкову службу або з установ відбування покарань та повертаються до свого зареєстрованого місця проживання  вкрай необхідно пересвідчитись: відомості про яку виборчу адресу містяться у Реєстрі. Оскільки, зміна виборчих адрес зазначених виборців здійснена автоматично за поданнями відповідних органів, визначених законодавством, а фактичного зняття із зареєстрованого місця проживання не відбувалось.
 
 
Нагадуємо, що Державний реєстр виборців містить відмітку про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно. Такі відомості про виборців відділи отримують від органів охорони здоров’я та установ соціального захисту, які ведуть облік зазначених громадян.
 
 
Якщо у виборця є підстава для такої відмітки, але до його персональних даних вона ще не була внесена, необхідно звернутися до відповідного органу охорони здоров’я або установи соціального захисту з визначеного питання. Також можна звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо подання такої заяви, при цьому надається довідка з медичної установи про постійне обмеження рухової можливості. І навпаки, якщо така відмітка у виборця присутня, але вона втратила свою актуальність, цю відмітку можна ”зняти” за власною заявою виборця, з якою він також звертається до відділу ведення Державного реєстру виборців.
 
 
Значною допомогою виборців органам ведення Реєстру є інформування з питань визначення виборців, які померли, особливо за межами України. Відомості щодо смерті виборця, місце проживання якого зареєстроване в межах конкретного відділу ведення, надходять усіх куточків країни, а не тільки від відповідного відділу РАЦС. Тому достовірне, своєчасне і підтверджене документально інформування від мешканців дозволить негайно внести всі необхідні записи у Державний реєстр виборців.
 
 
 
При зверненні до відділу ведення Реєстру необхідно обов’язково надати: паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Також бути має підтверджений відповідними документами і зміст даних, які мають бути внесені до Реєстру або щодо яких необхідно вносити виправлення.
 
 
 
Органи ведення Державного реєстру виборців запрошують вас звертатись до відповідних відділів, створених у виконкомах районних у місті Кривому Розі рад, для участі у створенні максимально наповненої, якісної, достовірної всеукраїнської бази даних.
 
 
До уваги мешканців району!
 На офіційному сайті Державного реєстру виборців drv.gov.ua працює «Особистий кабінет виборця».

 

В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця.

 

 Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

 

 Щоб потрапити в Особистий кабінет виборця потрібно:

 

 1. Натиснути на  «Посилання».

 

 2. Пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання “Реєстрація” та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль).

 

 3. Для входу в Особистий кабінет виборця необхідно ввести  e-mail та пароль.

 

 4. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі необхідно обрати меню “Перевірити дані у Реєстрі”, заповнити поле “Виборча адреса”  та натиснути кнопку “Відправити”. 

 

 5. Відповідь на запит буде направлено на Вашу електронну пошту. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що зафіксовані випадки неотримання повідомлення-відповіді електронною поштою через наступні причини:
1. потрапляння повідомлення до переліку небажаних листів (спам)
2. неправильне зазначення email адреси при реєстрації

Нагадуємо, що відповідь на запит надається протягом 24 годин з моменту його реєстрації. Всі запити та відповіді на них можна переглянути в розділі "Інформація про запити" особистого кабінету виборця.

Звертаємо увагу: у разі зміни зареєстрованого місця проживання доцільно звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців.