Головна / Новини / Суспільство / День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня в Україні відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
В цей день ми віддаємо належне людям, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.
Сьогодні, біля пам’ятних знаків «Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС» на житлових масивах Інгулець і Південний, проведено мітинги, в яких взяли участь керівництво району, депутати районної ради, керівники та представники трудових колективів установ та організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, мешканці житлових масивів.
Від імені голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило до присутніх звернулась заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя. Також слово мав голова Інгулецької районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Олександр Шиманський.
Слова вдячності тим, хто брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Вічну пам’ять про тих, хто сплатив своїм життям за щасливе майбутнє нащадків, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків.