Головна сторінка / Новини / Суспільство / Засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із соціальних виплат

Засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із соціальних виплат

24 вересня за головування заступника голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Лисенка, проведено засідання районної робочої групи з забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, виплати пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. В засіданні взяли участь представники ГУ ДПС у Дніпропетровській області, ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.
Розглянуто питання щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску по суб’єктах господарювання Інгулецького району м. Кривого Рогу. Також, розглянуто питання щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами-боржниками.
З метою забезпечення позитивної динаміки погашення заборгованості зі страхового та єдиного внесків суб’єктами господарювання району, робочою групою в межах наданих повноважень, здійснюється постійний моніторинг заборгованості та проводиться робота з боржниками стосовно попередження про наслідки несвоєчасної сплати вищезазначених внесків та необхідності погашення існуючих боргів.
За результатами проведеного засідання складено протокол та надані доручення.