Головна / Новини / Суспільство / Засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

Засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах

В Інгулецькому районі значна увага приділяється питанням соціального захисту дітей, забезпечення дотримання їх прав, створення належних умов їх утримання та виховання.
28 квітня проведено комісію з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах.
В засіданні комісії, яку очолює заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Серченя, взяли участь працівники Криворізького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти та відділу у справах сімї та молоді, управління праці та соціального захисту населення виконкому, відділень поліції № 6 та № 7 та сімейний лікар КНП «ЦПМСД №7» КМР» амбулаторії №1.
Розглянуто інформацію стосовно 16 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Принято рішення щодо взяття під соціальний супровід 1 особу з числа дітей-сиріт та 4 сім`ї з метою надання комплексу соціальних послуг та підвишення виховного потенціалу батьків. 9 сімей знято з соціального супроводу, але залишено в КМЦСССДМ на обліку.
Головою комісії надано доручення суб’єктам соціальної роботи разом з працівниками поліції провести спільні виходи в сім`ї з метою контролю за виконання батьками їх обов`язків та оцінки потреб сімей.