Головна сторінка / Доступ до публічної інформації / Інформаційна база / Загальні правила роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради, правила внутрішнього трудового розпорядку та розклад роботи

Загальні правила роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради, правила внутрішнього трудового розпорядку та розклад роботи

Загальні правила роботи виконкому Інгулецької районної у місті ради,
правила внутрішнього трудового розпорядку та розклад роботи

 
Виклик на наради керівників підприємств, установ, організацій здійснюється, як правило, в другій половині дня і тільки з дозволу голови районної у місті ради або його заступників за розподілом обов’язків.
 
Виїзди заступників голови районної у місті ради, завідуючих відділами виконкому районної у місті ради за межі міста здійснюється обов’язково за розпорядженням голови районної у місті ради.
 
Чергування у виконкомі районної у місті ради у вихідні та святкові дні здійснюється цілодобово. Відповідальними черговими призначаються голова районної у місті ради, заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, начальники управлінь та завідуючі відділами. Відповідальними черговими можуть призначатися головні спеціалісти відділів. Графіки чергування підписуються керуючим справами виконкому і затверджуються головою районної у місті ради.
 
У виконкомі районної у місті ради, його відділах, управліннях та інших структурних підрозділах встановлюється єдиний режим роботи незалежно від місця їх розташування.
 
 Початок о 8:30
Закінчення о 17:00
Обідня перерва з 12:30 до 13:00
 
Перебування працівників підрозділів із службових питань в робочий час за межами будинку повинно бути попередньо погоджено з керівниками відповідних служб і відділів.
 
Завідуючі та спеціалісти відділів та інших структурних підрозділів повідомляють про свою відсутність на робочому місці в робочий час приймальню голови шляхом запису в спеціальній книзі обліку з відміткою про мету, час відсутності і місце перебування та телефон, за яким кожного можна знайти.
 
Надання відгулів за відпрацьовані вихідні дні, відпусток без збереження заробітної плати здійснюється за розпорядженням голови районної у місті ради за погодженням з завідуючим відділу, а керівникам цих підрозділів - з узгодженням з заступниками голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з діючим законодавством про працю.
 
Табель обліку робочого часу, підписаний головним спеціалістом по роботі з кадрами, затверджений головою районної у місті ради, здається у відділ бухгалтерського обліку 25 числа кожного місяця. Табель обліку робочого часу відділів: фінансового, освіти, по наданню управлінських послуг, служби відповідальних чергових а також управління праці та соціального захисту населення підписується керівником відповідного структурного підрозділу, головним спеціалістом по роботі з кадрами виконкому та затверджується керуючим справами виконкому.
 
Кожен працівник виконкому повинен:
- підтримувати нормальний морально-психологічний клімат в установі; з повагою ставитися до колег і співробітників; надавати необхідну допомогу в роботі; уважно ставитися до відвідувачів; бути коректним, витриманим, ввічливим у спілкуванні з будь-ким;
- забезпечувати збереження документів, матеріальних цінностей, інвентарю та устаткування відповідно до встановленого порядку і термінів зберігання;
- дотримуватися вимог правил та норм техніки безпеки.