Головна / Новини / Суспільство / Установча сесія проєкту для педагогів шкіл житлового масиву Інгулець

Установча сесія проєкту для педагогів шкіл житлового масиву Інгулець

За ініціативи голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребило з 2018 року заклади загальної середньої освіти району співпрацюють з Громадською організацією «Нове бачення» щодо залучення учнівської молоді до дебатних технологій. Керівники організації Олена Зима, Олександр Шаньгін та Ірина Авдєєва здійснили навчення педагогів, які стали тренерами команд та суддями дебатних турнірів. Проведено перший районний дебатний турнір, переможці якого узяли участь у Всеукраїнському дебатному фестивалі в м. Одеса у 2019 році та Міжнародному турнірі Dnipro Open – 2020.
Наразі ГО «Нове бачення» впроваджує новий проєкт «Громадяни майбутнього», мета якого - допомогти зрозуміти інтереси молоді та долучитися до вивчення її потреб, знайти дієві інструменти залучення молоді до активної діяльності у своїй громаді. Проєкт спрямований на сприяння інклюзивній інтеграції, соціальній згуртованості та розвитку активної громадянської позиції серед молоді. Учасники та учасниці проєкту створять у своїх закладах освіти команди з активних лідерів, які будуть вивчати проблеми молоді, обговорять їх публічно, навчаться ефективній комунікації, лідерству та написанню проєктів. Кожна команда розробить власний проєкт та представить його на фінальному заході, що в цілому сприятиме залученості молоді до діяльності громад, посилить її вплив на прийняття рішень на місцевому рівні.
03-04 листопада 2021 року з дотриманням карантинних вимог модераторами проекту Оленою Зимою, Олександром Шаньгіним та Валерією Малашенко проведено установчу сесію проєкту для педагогів шкіл житлового масиву Інгулець. Учасниці заходу візьмуть участь у наступних тренінгах (офлайн або онлайн) та публічних заходах проєкту, у тому числі й у Всеукраїнському конкурсі відеопромов до Всесвітнього дня прав людини, Міжнародному дебатному турнірі для школярів Dnipro Open - 2022 та Школі з громадянської освіти.
Слова вдячності за організацію проведення тренінгу від педагогів Павлу Станкову - людині, що завжди підтримує освітянські новації.