Головна / Новини / Суспільство / Урочистості до Дня медичного працівника

Урочистості до Дня медичного працівника

Напередодні професійного свята Дня медичного працівника, в Палаці культури «Інгулець» відбулись урочистості.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило привітав присутніх у святковій залі зі святом і вручив нагороди різного гатунку представникам галузі охорони здоров’я нашого району.
Зазначимо, що на урочистому прийомі Криворізького міського голови з нагоди професійного свята, найвищими відзнаками виконкому Криворізької міської ради відзначені наші Інгульчани:
- нагрудним знаком «За заслуги перед містом» І ступеня нагороджено лікаря-ортопеда-травматолога травматологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Криворізька міська лікарня №11» Ярмілко Миколу Григоровича;
- нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня нагороджено завідувача-лікаря-терапевта терапевтичного відділення комунального некомерційного підприємства «Криворізька міська лікарня №11» Кунець Світлану Михайлівну.
Щиро вітаємо нагороджених!!!
У цьому році медичні заклади району поповнились 13 молодими спеціалістами. І ми впевнені, що з професіоналами-наставниками молодь набуде відповідних навичок і стане достойною зміною.
Вкотре, шановні працівники галузі медицини, засвідчуємо вам свою щиру та безмежну повагу!
Зі святом!!!