Головна сторінка / Новини / Суспільство / Триває реалізація проєкту з покращення умов надання первинної медичної допомоги в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7»

Триває реалізація проєкту з покращення умов надання первинної медичної допомоги в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7»

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та громадськістю нашого міста, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW, триває реалізація проєкту з покращення умов надання первинної медичної допомоги в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» на житловому масиві Інгулець.
Станом на 23 листопада заклад отримав вкрай необхідні швидкі тести в кількості 3400 шт: для виявлення антигена COVID-19, вірусів грипу А, В; тести для виявлення антитіл до ВІЛ 1 і ВІЛ 2; тести для визначення Гепатиту В. Необхідно зазначити, що наразі тривають ремонтні роботи в будівлі амбулаторії (ІІ поверх) по вул. Каткова, 2.
Заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови постійної комісії Криворізької міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Дмитро Коростельов оглянув хід виконання робіт, в результаті яких сімейні лікарі матимуть змогу перебувати самі і надавати допомогу в більш комфортних умовах.
До речі, це вже третій проєкт, який реалізується в нашому районі.
Дякуємо за співпрацю та допомогу УФСІ!