Головна / Оголошення / Тревел-гранти – можливості для активісток і представниць жіночих організацій (УЖФ)

Тревел-гранти – можливості для активісток і представниць жіночих організацій (УЖФ)

 

 1. Тип допомоги:тревел-гранти
 2. Термін дії: не визначено
 3. Територія: вся Україна
 4. Вид допомоги: до 3 000 канадських дол.
 5. Дедлайн: триває прийом заявок (не пізніше ніж за три тижні до запланованої поїздки)
 6. Учасник(и):активістки і представниці жіночих/феміністичних організацій
 7. Виконавець: Український Жіночий Фонд
 8. Сфера діяльності:розвиток громадських організацій

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна».

Мета конкурсу – забезпечення активної участі представниць жіночого/феміністичного руху в національних та міжнародних заходах (конференціях, семінарах тощо) задля підвищення видимості руху, підтримки участі українських жінок у глобальному феміністичному русі, просування порядку денного жіночого/феміністичного руху України.

Для кого

Для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій.

Сума до 3 000 канадських доларів (еквівалент в грн.)

Умови

Тревел гранти є індивідуальними, проте з метою кращої координації з рухом, ми запрошуємо подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі громадські організації з усіх регіонів України, які мають спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та/або просування гендерної рівності, не пов’язані з державними установами та політичними партіями, та готові взяти на себе адміністрування гранту для своєї представниці, або активістки.

УЖФ визначає жіночими ті організації, метою яких (відповідно до статуту) є захист прав жінок та/або просування гендерної рівності. Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їх права.

Допустимі витрати: витрати, пов’язані з поїздкою, в тому числі купівля квитків економ класу, поміркована оплата проживання, реєстраційний збір, оформлення страховки на час поїздки, тощо.

Терміни

Тривалість розгляду – до 14 календарних днів. 

Кінцевий термін подання пропозицій: не пізніше ніж за три тижні до запланованої поїздки. У разі, якщо заявка буде підтримана, але грантова угода до поїздки не буде підписана, вона може бути підписана після поїздки, із перерахуванням коштів організації-грантеру в межах затвердженого бюджету.

Можливості

«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice andLeadership. Проєкт підтримує жіночі правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування гендерної рівності в Україні.

Проєкт досягає визначеної мети через реалізацію трьох завдань:

 • Підтримкаорганізаційної спроможності та сталості жіночих громадських організацій в Україні, особливо тих, які представляють інтереси вразливих та маргіналізованих груп жінок і дівчат;
 • Підвищення ефективності жіночих громадських організацій вадвокації, а також розробці та впровадженні локальних, місцевих і національних ініціатив, спрямованих на захист прав жінок та просування гендерної рівності.
 • Посилення національних та місцевих жіночих/феміністичнихмереж, коаліцій і платформ, які впливатимуть на запровадження ґендерної-чутливих змін та впровадження ґендерно-чутливої політики в Україні.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» посилює навички жіночих організацій та інших стейкхолдерів жіночого/феміністичного руху для задоволення потреб широкого кола жінок і дівчат, включаючи маргіналізовані та вразливі групи, такі як постраждалі від війни та внутрішньо переміщені особи; жінки з інвалідністю; ЛГБТ+ жінки; ромські жінки та представниці інших національних меншин; сільські жінки, економічно вразливі жінки та інші різноманітні категорії, в тому числі молоді та літні жінки.

Проєкт залучає як діючі, так і новостворені жіночі організації, підтримуючи їх у створенні і розбудові об’єднань для відповідей на поточні і нові виклики.

Запитання: будь ласка, надсилайте запитання на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу («Тревел гранти»).