Головна сторінка / Новини / Суспільство / Свято спорту в Інгульці!

Свято спорту в Інгульці!

25 вересня, на спортивній базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 проходить Відкрита першість Інгулецького району з кікбоксингу, що стала вже традиційною.
Відкриття розпочалося з хвилини мовчання, якою вшанували заслуженого тренера України з кікбоксингу, Майстра спорту міжнародного класу, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, засновника клубу «Барс», головного наставника збірної команди України з кікбоксингу, віце-президента Криворізької федерації бойових мистецтв Володимира Михайловича Коржака, що пішов з життя 13 травня 2021 року.
У змаганнях взяли участь команди: ДЮСШ№2, спортивних клубів: «Барс», «Грегор», «Кірков», «Спортмайстер», «Тайпан». Всього - 170 учасників з усього міста.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило привітав усіх присутніх з відкриттям першості й побажав глядачам і спортсменам видовищних поєдинків, успіхів та яскравих перемог!
Здобутки вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи №2 у Відкритій першості Інгулецького району з кікбоксингу:
Представники ДЮСШ №2 віком від 6 до 18 років у підсумку посіли:
І місць - 21;
ІІ місць -16;
ІІІ місць - 19.
Молодці!!! Вітаємо з вдалим виступом! Бажаємо спортсменам і тренерському штабу підкорення нових спортивних висот! Дякуємо за участь нашим гостям і чекаємо на наступних змаганнях!