Головна сторінка / Новини / Суспільство / Свято "День ветерана та День трудової слави"

Свято "День ветерана та День трудової слави"

08 жовтня в Палаці культури «Інгулець» відбулося свято - День ветерана та День трудової слави «ВЕЛИКІ МАЙСТРИ ПРОФЕСІЙ», що цьогоріч присвячене працівникам професійної освіти. Більшість присутніх у затишній і святковій залі – це майстри виробничого навчання та викладачі-ветерани.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило зі словами поваги та вдячності звернувся до шановного зібрання. Подякував за багаторічну сумлінну працю й активну життєву позицію, побажав міцного здоров’я, бадьорості, щастя й наснаги. Найкращих представників галузі Сергій Васильович нагородив грамотами різних рівнів і подарунками.
За бездоганну багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, активну участь у громадському житті району, грамоти різних рівнів вручила заступник голови Криворізької міської організації ветеранів Тетяна Селецька.
Також до присутніх з вітальним словом звернулась директор Відокремленого структурного підрозділу «Політехнічний фаховий коледж» Криворізького національного університету, Депутат Інгулецької районної у місті ради VII та VIII скликань Наталія Кулішова.
Дорогі працівники професійної освіти, шановні наші ветерани! Бажаємо, щоб у вас не лише сьогодні, а й завжди, був чудовий настрій! Дай вам Бог радості, здоров’я, добра на многії і благії літа!